Peněženky

Nejbezpečnějším místem, na kterém můžete své kryptoměny uschovat, je bezesporu hardwarová peněženka, která uživatelům poskytuje nejvyšší stupeň zabezpečení, na rozdíl od lehce napadnutelných softwarových peněženek nebo internetových směnáren, které, oproti těm HW, Vám nedávají přístup k privátním klíčům dané peněženky.Přehled hardwarových peněženek

HW peněženka Trezor model One

Trezor model One je hardwarová peněženka od českého výrobce. Nabízí rychlé a jednoduché nastavení, které zvládnete během pouhých 5 minut. Kromě Bitcoinu podporuje i přes 1000 dalších kryptoměn. V případě jakýchkoliv problémů budete mít k dispozici komplexní zákaznickou podporu. Zobrazit více informací.

HW peněženka Trezor model T

Trezor model T je hardwarová peněženka od českého výrobce Trezor. Kromě rychlého a jednoduchého nastavení, které zvládnete během pouhých 5 minut, nabízí i pokročilé zabezpečení a šifrování a k tomu možnost obnovení dat v případě ztráty. Model T disponuje snadným ovládáním přes dotykový displej a přehledným uživatelským rozhraním. Vyjma Bitcoinu podporuje i přes 1000 dalších kryptoměn. V případě jakýchkoliv problémů budete mít k dispozici komplexní zákaznickou podporu. Zobrazit více informací.

Zobrazit Aktuální graf LIVE
Zobrazit Aktuální ceny LIVE