Bitcoin zdarma

Získávání Bitcoinů se postupem času stává náročnější a náročnější disciplínou. Protože je konečný počet mincí předem přesně stanovený na pouhých 21 miliónů, stává se každý jejich zlomek s přibývajícím časem vzácnější. Je tedy vůbec možné získat Bitcoin zdarma? Ano, alespoň jeho malé části, na které se rozděluje – satoshi. Základní informace o Bitcoinu se dozvíte v naší přehledné Škole Bitcoinu.

Jelikož na internetu existuje spoustu podvodných webových stránek a služeb, jejichž cílem je okrást uživatele o jejich čas i peníze, ukážeme Vám, jak zdarma můžete několika způsoby získat skutečné a reálné Bitcoiny – satoshi, které si dále můžete převést do své vlastní peněženky, nebo je třeba prodat na burze.

Bitcoinová klikačka

První z možností je velice jednoduchá bitcoinová klikačka, ve které si můžete každou hodinu vytočit část Bitcoinu zdarma a to až do hodnoty 200$ vyjádřených v Bitcoinu, jehož výše výher se průběžně upravuje podle jeho aktuální ceny, stejně tak, jako se průběžně mění hodnota Vaší garantované výhry, tedy té minimální částky, kterou vyhrajete pokaždé, když hrajete. Pokud cena Bitcoinu roste, dostáváte nižší odměnu, pokud naopak klesá, získáváte více. Při registraci budete potřebovat pouze e-mailovou adresu. Minimální částkou pro výběr Bitcoinu do Vaší vlastní peněženky je 0.00030000 BTC.

→ Zaregistrovat se ←

Bitcoin Cloud Minerβ

Další z možností, jak získat části Bitcoinu zdarma, je využití služby bezplatné těžební aplikace, dostupné online na webu nebo v chytrém telefonu. Tato služba je členem asociace Blockchain Association of the Financial Commission, která poskytuje bezpečnou a zcela spolehlivou obchodní platformu. Získání jedné odměny za těžbu trvá přesně 4 hodiny. Poté, co v Bitcoinech vytěžíte ekvivalent v hodnotě alespoň 10$, kliknete na tlačítko vybrat. Zisk Vám bude připsán jako obchodní bonus na váš účet nejpozději do 24 hodin, obvykle však do několika málo minut. Následně celý proces těžby můžete zahájit znovu. S již připsanou odměnou můžete mezitím volně obchodovat a případné zisky již rovnou převádět do své vlastní peněženky, nebo je třeba směnit na burze. Při registraci budete potřebovat pouze e-mailovou adresu a navíc, na nově vytvořený účet, dostanete startovní odměnu 3$.

→ Zaregistrovat se ←

Online Game Minerβ

Jednoduchý a velice výnosný způsob, jak získat části Bitcoinu zdarma, je i online simulátor těžby Bitcoinu dostupný online na webu, který však svým uživatelům vyplácí skutečné a reálné kryptoměny. Vytěžené kryptoměny si tak můžete nechat poslat přímo do Vaší kryptoměnové peněženky, nebo si za ně pořídit těžební rig, který Vám bude dodávat stabilní těžební výkon, který Vám již zůstane natrvalo. Výpočetní výkon pro těžbu Bitcoinu získáváte hraním nenáročných miniher a vše ostatní je automatizované. Nemusíte se tak bát, že by po Vás byly vyžadovány jakékoli znalosti, nebo složité úkony reálného těžení. Vaším úkolem bude jen hrát jednoduché hry, za které budete získávat více výpočetního výkonu a tím pádem budete i těžit větší odměny. Každý den tak můžete vytěžit 400 – 1000 satoshi. Při registraci budete potřebovat pouze e-mailovou adresu a navíc, na nově vytvořený účet, dostanete startovní odměnu 1000 satoshi. Vše je dostupné zcela zdarma a to bez nutnosti jakéhokoli počátečního vkladu. Minimální částkou pro výběr Bitcoinu do Vaší vlastní peněženky je 0.00010000 BTC.

→ Zaregistrovat se ←

O Bitcoinu | Škola Bitcoinu
Peněženky | Bitcoin pro firmy

Vstupte do světa kryptoměn, ještě dnes!
Zobrazit Aktuální graf LIVE
Zobrazit Aktuální ceny LIVE