Rubriky
Novinky

Blíží se rozhodující datum pro schválení Bitcoin ETF v USA. Dočkáme se jej tentokrát?

Bitcoin ETF je regulovaný investiční produkt, který, ve Spojených státech, i přes velké množství žádostí z minulých let, ještě nikdy nedostal povolení. Všechny žádosti totiž zamítla americká komise pro cenné papíry a burzu (SEC). Ta má letos na stole opět hromadu žádostí, ale na rozdíl od předešlých let se analytici domnívají, že některé z těchto žádostí mají konečně šanci uspět.

Generální partner kryptoburzové společnosti Blocktower Mike Bucella uvedl, že cena Bitcoinu je aktuálně poháněná především očekáváním, že tentokrát bude Bitcoin futures ETF schváleno. Zároveň dodal, že se Bitcoin díky ,,nové rally“ může oddělit od ostatních aktiv.

Jeden z nejznámějších Bitcoinových propagátorů, Anthony Pompiliano, na svém twitterovém účtu uvedl, že pokud se Bitcoinové ETF schválí, dění okolo Bitcoinu se ve Q4 dostane do ,,šílených rozměrů“.

Líbí se Vám naše práce? Náš provoz můžete podpořit kryptoměnami na stránce Podpořit. Děkujeme! 🧡

Mohlo by Vás zajímat:
O BitcoinuŠkola BitcoinuPeněženky, Bitcoin zdarmaNovinkyBitcoin pro firmy, Koupit Bitcoin, Aktuální graf LIVE, Aktuální ceny LIVE

Tento článek, stejně tak, jako veškerý obsah webu BuyBitcoin.cz, slouží pouze pro vzdělávací účely. Veškeré investice do kryptoměn jsou velmi rizikové a každý je dělá na svoji vlastní zodpovědnost.