Rubriky
Novinky

Bitcoin zatím drží důležitý support u $40.000. Bude bull run pokračovat?

Přestože z dlouhodobého hlediska je Bitcoin stále na vzestupu, z toho krátkodobého je nyní hranice $40.000 velmi důležitá. Další úrovně supportu se totiž v technické analýze pohybují okolo $38.000, což je hranice, kam by se při dalším propadu mohla cena následně vydat.

Nejistota ohledně regulačního prostředí v USA, ale i další, v pořadí asi dvacáté, omezení Bitcoinu v Číně, negativně dopadá na jeho cenu. Alespoň tedy krátkodobě. Z dlouhodobého hlediska má Bitcoin stále dobře našlápnuto nejen k překonání stávájícího ATH, které se nachází u hodnoty $65.000, ale také k vytvoření nového, mnohem vyššího.

Současná cena Bitcoinu, pohybujícího se okolo $40.000, se stále více podobá období, kdy se Bitcoin minulý rok v září obchodoval u hranice $10.000. Nasvědčují tomu údaje z technické analýzy, kterou najdete na naší stránce Aktuální graf LIVE.

Podle dlouhodobého odborníka Bobbyho Lee bull run ještě zdaleka neskončil. Jeho nejnovější předpovědí je $100.000 za Bitcoin ve střednědobém horizontu, ale i přes $200.000 v novém „FOMO rally“, které nás podle něj ještě čeká.

V aktuálním cyklu, ve kterém se právě nacházíme, se zatím stále neukázala ta největší aktivita retailových investorů, jakou jsme tady viděli v roce 2017, a která zároveň vytváří největší podíl na vytíženost samotné sítě. V tomto cyklu to byli především institucionální investoři, kteří nakupovali a pomáhali tlačit cenu Bitcoinu nahoru.

Líbí se Vám naše práce? Náš provoz můžete podpořit kryptoměnami na stránce Podpořit. Děkujeme! 🧡

Mohlo by Vás zajímat:
O BitcoinuŠkola BitcoinuPeněženky, Bitcoin zdarmaNovinkyBitcoin pro firmy, Koupit Bitcoin, Aktuální graf LIVE, Aktuální ceny LIVE

Tento článek, stejně tak, jako veškerý obsah webu BuyBitcoin.cz, slouží pouze pro vzdělávací účely. Veškeré investice do kryptoměn jsou velmi rizikové a každý je dělá na svoji vlastní zodpovědnost.