Rubriky
Novinky

Bitcoin je zpátky přes $50.000. Sklapla past na medvědy?

Cena Bitcoinu dnes znovu prolomila hranici $50.000. Za poslední týden si tak Bitcoin připsal více než 24%. Aktuální cenu Bitcoinu, ale i mnoha dalších kryptoměn, které se nacházejí v žebříčku TOP 100, si můžete prohlédnout na naší stránce Aktuální ceny LIVE.

Poté, co Bitcoin poprvé za měsíc říjen překonal $50.000, se opět stal zdrojem intenzivní debaty mezi účastníky trhu. Podle analýzy jednoho z uživatelů Twitteru, který si říká Miles J Creative, by se cena Bitcoinu mohla do konce roku 2021 obchodovat v rozmezí 450-520 tisíc amerických dolarů za minci.

Na týdenním grafu Bitcoinu se nám aktuálně ukazuje formace ,,Head and Shoulders“, která v tomto vyobrazení naznačuje spíše bullish signál, tedy větší pravděpodobnost toho, že cena Bitcoinu bude v nejbližších dnech spíše stoupat. Aktuální graf Bitcoinu si můžete zobrazit na stránce Aktuální graf LIVE.

Tento měsíc bude také americká Sněmovna reprezentantů hlasovat o návrhu zákona o infrastruktuře, kde, mimo dalších věcí, by legislativa ukládala přesné požadavky proti praní špinavých peněz a KYC na několik druhů kryptoměnových transakcí.

V tuto chvíli ani futures, ani opční trhy nevykazují žádné známky medvědího trhu a podle indexu Crypto Fear & Greed jsme se z pásma „extrémního strachu“ vrátili zpět na „chamtivost“.

Líbí se Vám naše práce? Náš provoz můžete podpořit kryptoměnami na stránce Podpořit. Děkujeme! 🧡

Mohlo by Vás zajímat:
O BitcoinuŠkola BitcoinuPeněženky, Bitcoin zdarmaNovinkyBitcoin pro firmy, Koupit Bitcoin, Aktuální graf LIVE, Aktuální ceny LIVE

Tento článek, stejně tak, jako veškerý obsah webu BuyBitcoin.cz, slouží pouze pro vzdělávací účely. Veškeré investice do kryptoměn jsou velmi rizikové a každý je dělá na svoji vlastní zodpovědnost.