Bitcoin pro firmy

Chtěli byste ve své restauraci, kavárně či v ostatních službách přijímat Bitcoin?

NABÍZÍME KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ PŘÍMO PRO VÁS!

Ať už jste živnostník, nebo firma, nemusíte být odborníky na Bitcoin, ani pochopit, jak to celé funguje, o vše se postaráme my.

Výhody přijímání Bitcoinu

Pro spousty lidí může být velmi překvapivé, jak velký pozitivní efekt má ,,odstranění“ prostředníků a finančních institucí na samotnou ekonomiku firmy. Pojďme se podívat na hlavní důvody, proč je přijímání Bitcoinu výhodné pro Vaši firmu.

Žádný chargeback

Přijímáte-li ve své firmě platby kreditní kartou, zvláště, provozujete-li e-commerce, znáte chargeback jistě velmi dobře. U Bitcoinu žádné zpětné účtování vůbec neexistuje. Jakákoliv transakce Bitcoinem na blockchainu je nezvratná. Vaše peníze jsou Vaše. Samotný chargeback stojí firmy až 1.47% z jejich ročního příjmu.

Nízké poplatky za transakce

Bitcoin je založen na technologii zvané blockchain, která umožňuje uživatelům skutečně decentralizované peer-to-peer transakce. To má za výsledek minimalizování transakčních poplatků, vzhledem ke skutečnosti, že vlády, a ani finanční instituce, z takovýchto transakcí nedostávají nic. Tradiční zpracování stojí firmy okolo $0.25 (5,41 Kč) za pinem ověřovanou transakci. Interchange poplatky za transakce od daní osvobozených stojí až $0.51 (11,05 Kč).

Může přivést nové zákazníky

Počet zákazníků, kteří nakupují prostřednictvím Bitcoinu, každým rokem roste. Pokud Vaše firma začne přijímat platby pomocí Bitcoinu, může zaujmout velkou část populace, která chce používat digitální měny a zároveň jimi platit nejen na internetu, ale i v kamenných obchodech, za zboží a služby. Pro budoucnost Vaší firmy je to krok správným směrem, neboť čím dříve budete na pomyslném startu adopce této nové technologie, tím lépe pro Vás a Vaši firmu.

Finanční svrchovanost

Pokud ve svém životě začnete pozorovat, na co všechno potřebujete nějaké povolení, pravděpodobně Vás to překvapí. Pro většinu lidí může být finanční svrchovanost naprosto nepředstavitelná, neboť se jedná o něco, co jsme tady ještě nikdy předtím neměli. V našem případě finanční svrchovanosti mluvíme konkrétně o samotném provádění transakcí. Je totiž velkým rozdílem, jestli transakci úspěšně přijmeme či odešleme pouze naší vlastní vůlí, nebo budeme závislí na pravidlech současného finančního systému, v němž musí býti realizováno vše podle mnoha striktně nastavených pravidel. Pokud tedy musíte prostředníka žádat o povolení a zároveň této třetí straně i plně důvěřovat, nikdy nemáte a nebudete mít věci pevně ve svých rukou, ale jste odkázáni na možnosti a nakonec i dobrou vůli někoho jiného. Bitcoin funguje podle zcela odlišných pravidel. Odesílat a přijímat Bitcoin můžete zcela bez nutnosti zapojení jakékoliv třetí strany.

Existují různé důvody, proč je pro firmy výhodné přijímat Bitcoin, pro každého tak bude prioritou něco jiného.

Chcete přijímat Bitcoin?
Rádi Vám s adopcí pomůžeme!
Napište nám na náš email:
firmy.buybitcoin@post.cz
a my se Vám ozveme!